מסע אופניים מודרך – נופים, טבע, היסטוריה ותרבות בוייטנאם

מסלול אופניים מודרך, 21.01-01.02.2024

11 ימים, 10 לילות, 9 ימי טיול, מתוכם 5 ימי רכיבה

איסתא אקטיב מזמינה אתכם לטיול עומק  מרתק בויאטנם שיתן הצצה למדינה שהפכה למוקד משיכה למליוני תיירים מכל העולם. טיול אופניים בויאטנם הוא דרך נהדרת לחוות את המדינה הענקית, מהבירה הצפונית והשלוה האנוי, דרך שייט מהפנט במפרץ הא לונג ועד לסייגון ההומה והמהפנטת.

במשך 10 ימים נשלב בדרך מסלולי רכיבה ושייט שיחשפו בפנינו נופים מרהיבים ועוצרי נשימה, נתמכר למראות, לצבעים, לטעמים ולריחות חדשים ומסעירים. קחו נשימה עמוקה ובואו אתנו למסע המהפנט הזה.

למי המסלול מתאים:

המסלול מתאים לרוכבי אופניים עם ניסיון ברכיבות. רמת הקושי היא קלה-בינונית ומתאימה לרוכבים בכושר סביר הרוכבים כ60 50- ק"מ ליום בעיקר שטוחים  (צמודים אלינו רכבי הליווי המאפשר הקפצת רוכבים הזקוקים  מנוחה או איסוף במידה ויש לקצר בגלל עייפות / מז"א / לו"ז).

תכנית הטיול
פירוט החבילה
נקודות שיא
מפה

יום ראשון ( 21.01.2024): טיסה להנוי, כולל עצירת ביניים בהונג קונג

טיול אופניים בוייטנאם - איסתא ספורט

יום שני (22.01.2024): ברוכים הבאים לווייטנאם - הנוי

נחיתה בווייטנאם. קבלת פנים חמה על ידי הצוות המקומי שלנו. העברה למלון שלנו במרכז הנוי. ויציאה לארוחת ערב טעימה במסעדה מקומית.
לינה: הנוי

טיול אופניים וייטנאם - הנוי איסתא ספורט

יום שלישי (23.01.2024): סיור אופניים בהנוי ( כ- 45 ק"מ רכיבה שטוחה )

אחרי ארוחת בוקר במלון, התאמת האופניים ותדרוך נצא לרכוב בהנוי המרתקת ובסביבה הכפרית המקיפה אותה. נבקר אצל משפחה מקומית המתמחה בגידול וטיפוח עצי בונסאי ונלמד על האמנות המסורתית הזו. נמשיך ברכיבה לשוק הצף, שם נטעם פירות טרופיים.

לאחר מכן נעשה הפסקה באגם לוטוס, שם נשתה מקני הסוכר משקאות מקומיים. נמשיך ברכיבה בדרכי עפר וכפרים קטנים עד למצודה של Co Loa, שנבנתה 200 שנה לפני הספירה, שם נלמד על המסורת של וייטנאם ודרך ההגנה של המדינה כנגד פולשים.

אחרי ארוחת צהריים טובה, לפני שנחזור למלון נספיק גם לבקר בכפר הפרחים ולאחריו זמן חופשי.
לינה: הנוי

טיול אופניים בוייטנאם

יום רביעי (24.01.2024): הנוי - הא לונג ( שייט במפרץ האלונג)

בצהריים נגיע לאי הציורי – טואן צ'או ונצא לשייט יפיפה בהלונג ביי. נהנה מארוחת צהריים על הסיפון כשהנופים המרשימים ילוו אותנו. נבקר בחוות פנינים, שם נלמד על תהליך הטיפוח.

* ניתן לעשות קייקים בתוספת תשלום.

נבקר באי טיטוב, על שם הקוסמונאט הרוסי. שם נוכל לבחור בין טיול להר, כדי לקבל סקירה על האזור או להישאר לשחות בחוף. נעלה חזרה לסיפון ליהנות ממשקה טוב על הסיפון, לאחר מכן יערך שיעור בישול, לאחריו ארוחת ערב מהשף המוכשר שלנו במסעדה.

אחרי ארוחת ערב תוכלו להצטרף לדיג דיונונים בחלק האחורי של הספינה.
לינה: ספינה בהאלונג ביי

הא לונג ביי איסתא ספורט

יום חמישי (25.01.2024): הא לונג - הנוי – טיסת פנים לדנאנג

את הבוקר נתחיל מוקדם בשיעור טאי צ'י בסיפון השמש. לאחר מכן נצא לביקור במערה המרשימה ביותר במפרץ האלונג. אחרי ארוחת בוקר נעימה עם הנופים המתחלפים ומערת Thien Cung תוכלו לשבת בסיפון השמש עד הירידה מהשייט. משם נגיע לשדה ונטוס מהנוי לדנאנג. העברה מהשדה להוי-אן – עיר נמל שהשתמרה בצורה נהדרת לאורך מאות שנים. העיר העתיקה של הוי-אן הוכרזה כאתר שימור מורשת ע"י אונסקו. צ'ק אין במלון וזמן חופשי.
לינה: הוי-אן

טיול אופניים בויטנאם איסתא ספורט

יום שישי (26.01.2024): רכיבה מהויאן לאזור הכפרי ( כ- 40 ק"מ רכיבה )

היום נצא להרפתקה לא שגרתית סביב הויאן, שם נגלה את וייטנאם האמתית, מחוץ למסלולי התיירות הרגילים. נרכוב בין שדות תירס ואורז, דרך כפריים על פני גשרים ונהרות. נגיע לכפר בו מכינים מחצלות, נבקר בכפר טרים טיי, כפר עתיק עם מבוך מקסים של בתים, גינות ופגודות ומשם נצא לכפר קים בונג, כפר של אמני עץ, שם תוכלו להצטייד במזכרות גילופים של בודהות ודרקונים. נמשיך לכפר דייגים. נעצור למסג' מרגיע בכפות הרגליים עם עשבי מרפא מיוחדים, בבית משפחה מקומית, שם נאכל ארוחת צהריים.לאחר כן תוכלו להתנסות בחתירה בסירות סל עם המקומיים ותטבלו ביופי הטבעי של יער הדקלים הנפלא. אחה"צ נטייל בעיר העתיקה, במקדש קוואן קונג, בפגודת Phuc Kien, הבית העתיק Tan Ky והנמל.
לינה: הוי-אן

יום שבת (17.02.2024): רכיבה מהויאן להואה (כ- 55 ק"מ רכיבה | טיפוס של כ- 500 מ' מצטבר)

אחרי ארוחת הבוקר העברה לדנאנג. משם נטפס דרך מעבר ההרים האי-ואן, שנחשב לאחד מכבישי הררי החוף היפים ביותר בעולם. משם נמשיך לכפר הדייגים Lang Co. נרכוב לצד הלגונה טאם גיאנג, בדרכי עפר צדדיות, דרך כפרים חקלאיים, שדות אורז נהרות ויערות. נעצור לארוחת צהריים במסעדה מקומית. לאחר מכן נמשיך לטפס לכפר דייגים קטן, מעבר למעבר ההרים פו-ג'יאה. נמשיך לרכוב לאורך החוף עד להואה. משם נמשיך באוטובוס לבירה ההיסטורית של הואה.
לינה: הואה

טיול אופניים בווייטנאם איסתא ספורט

יום ראשון (28.01.2024): רכיבה מהואה (כ- 30 ק"מ רכיבה). טיסה להו צ'י מין

נגיע ברכיבה לאחד האתרים היפים ביותר בהואה – המזולואום של הו צ'י מין. נעלה על סמפאן לשייט על נהר הבשמים לפגודת הגברת השמימית – Thien Mu. אחרי ארוחת צהריים במסעדה מקומית נמשיך ברכיבה למצודה הקיסרית של שושלת Nguyen ונבקר בעיר האסורה ומונומנטים שהשתמרו בצורה נפלאה. לאחר מכן נטוס להו צ'י מין
לינה: הו צ'י מין

טיול אופניים בויטנאם איסתא ספורט

יום שני (29.02.2024): רכיבה מהו צ'י מין לדלתת המקונג (כ- 45 ק"מ רכיבה).

נצא מוקדם מהמלון מהעיר העמוסה לאזור הכפרי. את הרכיבה נתחיל מ- Cai Lay והיא תסתיים בעיר Cai Be. נתחיל את הרכיבה בדרכי בטון דרך גנים של עצי פרי ובתים קטנים. נרכוב בשביל מיוער ברכיבת בוקר נפלאה לאורך נהר המקונג. לאחר מכן נחצה את הנהר ונרכוב דרך הרבה איים קטנים. נעצור לארוחת צהריים בבית מקומי באחד האיים. אחה"צ נמשיך את הרכיבה ונגיע למעבורת שתחצה לעיר וין לונג, שם יחכה לנו האוטובוס שלנו שייקח אותנו לעיר Can Tho
לינה: Can Tho

טיול אופניים בוייטנאם

יום שלישי (30.01.2024): רכיבה דלתת המקונג להו מין צ'י (כ- 45 ק"מ רכיבה).

כל מי שהיה ב- Can Thoוראה שוק צף עמוס, לא ישכח אותו לעולם. סירה תיקח אתכם לשוק הצף, לפני שנתחיל את הרכיבה. את הרכיבה נתחיל מהאזור הכפרי של פונג דין, בו הרבה נחלים טבעיים קטנים והרבה כפרים. נעצור להפסקת פירות קלה, ב Phong Dien ונמשיך לדווש בעקבות הנהר, המשרת את התושבים המקומיים בפעילויות היומיום שלהם. ארוחת צהריים במסעדה הווייטנאמית הטובה ביותר באזור. לאחר מכן נמשיך לסיבוב נוסף במטעי הפומלה ושדות האורז המרהיבים, לפני הנסיעה להו צ'י מין בשעות הערב
לינה: הו צ'י מין

טיול אופניים בוייטנאם איסתא ספורט

יום רביעי (31.01.2024): הו צ'י מין וטיסה חזרה

נצא לטייל בעיר באוטובוס המים, במהלך הסיור תזכו לתצפית ייחודית על העיר והאזורים המסחריים שבה. זו תהיה הזדמנות לנסות ולהבין את נשמת הארץ הזו, את הארץ שנקראה פעם פריז של הודו-סין או פנינת המזרח הרחוק. לאחר שנבקר בשוק מקומי נחזור למלון, לעשות צ'ק אאוט ונצא למסעדה מקומית לארוחת צהריים. לאחר מכן נצא לארמון האיחוד מחדש, שהיה מקום מגוריו של הנשיא נגו דין דים, מדרום וייטנאם לשעבר. נמשיך ברגל לקתדרלת נוטראדם הנחשבת לסמלה של הו צ'י מין ומגיעה לגובה 60 מטר. האטרקציה האחרונה שלנו תהיה משרד הדואר הכללי, שהינו עדות לנוכחות הצרפתית בסוף המאה ה- 19, המראה והתחושה של הבניין המפואר הזה הם כמו של תחנת רכבת מפוארת ואלגנטית. העברה לשדה לטיסה חזרה.

טיול אופניים בוייטנאם - איסתא ספורט

יום חמישי (01.02.2024): נחיתה בארץ

תאריכים קטגוריה B קטגוריה A טיסה הלוך טיסה חזור
תאריכים:21/01/2024-01/02/2024 קטגוריה B: קטגוריה A:€3,975 טיסה הלוך:20:15-14:30 טיסה חזור:11:20-21:15

המחיר כולל:

 • טיסות סדירות בינ"ל מישראל (עם אלעל / חברת התעופה הלאומית הווייטנאמית) הלוך להנוי חזור מסייגון, כולל כבודה לנוסע, (20 קילו).
 • 2 טיסות פנים כולל מזוודה 20 ק"ג– הנוי לדאנאנג (יום 4) | מקווי להו צ'י מין (יום 7) כולל כבודה לנוסע (20 ק"ג)
 • קבלת פנים ותדרוך מפורט
 • לינה במלונות 4*  חדרי DLX בערים/ בתים מקומיים בכפרים  ברמת  תיירות טובה
  חדרים זוגיים , אפשרות לחדר יחיד בתוספת מחיר.
 • אירוח ע"ב לינה וא.בוקר + ארוחות צהריים (לאורך כל המסלול) + 3 ארוחות ערב (ימים 1+3+8 ) לא כולל שתייה בארוחות. בצהריים ארוחות פיקניק לאורך המסלול במקומות אותנטים – כולל מים מינרלים לרכיבות, חטיפים, פירות טרופים
 • 5 ימי רכיבה מודרכים + 4 ימי טיול מודרך רגלי /ברכב / שייט –  לפי התכנית  עם מיניבוס  ממוזג ורכב משאית  לוגיסטי לאופניים ולציוד מלווה לתמיכה טכנית
 • דמי כניסה לכל האתרים לפי התכנית
 • שייט בסירה במפרץ האלונג , שייט בדלתת המקונג, סיורים עירונים מודרכים בערים הגדולות.
 • כולל  אופניי הרים איכותיים לכל ימי הרכיבה, קסדות, אחזקה טיפול ותיקון כל תקלה או בעיה טכנית ע"י הצוות הצמוד. אפשרות לשדרוג לאופניים חשמליים  EBIKES בתוספת 30$ ליום השכרה (150$ לכל הטיול). (אין אפשרות להטיס אופניים מהארץ)
 • הדרכה צמודה – מלווה  ישראלי מטעם קפה בשטח + מדריך מקומי דובר אנגלית לאורך כל הטיול וצוות כולל נהגים
 • רכיבת הכרות עם המדריך והקבוצה בארץ  לפני הנסיעה
 • כל ההסעות/העברת ציוד לאורך המסלול לפי התכנית
תוספות
חדר יחיד קטגוריה B:€525 קטגוריה A:
אופנים חשמליים קטגוריה B:€150 קטגוריה A:

המחיר אינו כולל:

 • ויזה לוייטנאם
 • הוצאות אישיות, ביטוח נסיעות אתגרי לחו"ל (חובה)
 • שתייה  קלה ואלכוהול בארוחות
 • ארוחות נוספות
 • כניסות לאתרים שאינם בתכנית
 • תשר למדריך הישראלי ולמדריך ולצוות המקומי

מידע על הטיול:

 • בשל הביקוש הגדול וכמות המקומות המוגבלת – מומלץ להקדים ולהירשם!
 • ההצעה מבוססת על מינימום של 15 נוסעים
 • מומלץ להביא קסדה מהארץ
 • ייתכנו שינויים בלו”ז ובמסלול הטיול בשל תנאי מזג האוויר, תקלות טכניות וכדומה
 • ההצעה נכונה ליום כתיבתה והמחירים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת, בהתאם לשינויים בשערי חליפין, שינויים במחירי הדלק או תעריפי הספקים.
 • פרטי ושעות הטיסות עשויים להשתנות.
 • הטיסות מבוצעות ע”י חברות התעופה ובאחריותן, לרבות עיכובים, שינויים, וביטולים
 • אישור על החבילה ופרטי טיסה יתקבלו על ידי איסתא ספורט בלבד לאחר תשלום וחתימה
 • אין הצעה זו מהווה אישור לזמינות מקומות עד לעת ביצוע הזמנה בפועל
 • תשלום מלא במעמד ההזמנה ולפני היציאה לטיול (פירוט על אפשרויות התשלום יועבר ע”י הסוכן במעמד ההזמנה)
 • טל”ח

דמי ביטול:

 • עד 30 יום לפני מועד היציאה 50% מעלות הטיול
 • מ- 29 יום לפני מועד היציאה 100% מעלות הטיול

ניתן לסגור טיולים פרטיים לקבוצות של 10 נוסעים ומעלה ולהתאים את הטיול לאופי הקבוצה.

מפות מסלול מדויקות ימסרו עם הגעתכם למלון בתחילת הטיול